W MX vs ATV All Out gracze ponownie biorą udział w off-roadowych wyścigach. Zasiadając za kierownicami pojazdów terenowych, walczą o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach wypełnionych skoczniami i przeszkodami. Za grę odpowiada Rainbow Studios. Wymagający teren, profesjonalne pojazdy, i bezwzględne trasy — to wszystko znajdziemy w omawianym tytule.
Głównym filarem rozgrywki w MX vs ATV All Out są wyścigi quadów i motocykli rozgrywające się na różnorodnych trasach. Jednak na liście dostępnych pojazdów znalazły są również pojazdy UTV, czyli nieduże terenówki.
MX vs ATV All Out umożliwi dopracowanie własnego stylu w treningach na prywatnym torze, a także przemierzanie ogromnego świata, rywalizując przy tym w różnych trybach z innymi uczestnikami. W nowo dodanym trybie dowolnym wprawny kierowca zwycięstwo osiągnie tylko dzięki stylowym i szalonym sztuczkom. 

Gra zaoferuje tryb podzielonego ekranu dla dwóch osób oraz rozgrywki sieciowe dla maksymalnie 8 graczy. Ponadto produkcja zapewni możliwość dużej modyfikacji pojazdów oraz trenowania wcześniej wspomnianych, skomplikowanych sztuczek.
Gra MX vs ATV All Out zadebiutuje już 1 września 2020 roku na konsoli Nintendo Switch. Należy pamiętać, że w produkcję możemy już od dłuższego czasu zagrać na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, oraz Xbox One. Tytuł będzie dostępny z polskimi napisami. 

Źródło: Materiały Prasowe