Rok 2020 na pewno nie służy gamedevowi, w ostatnim czasie duża część growych premier zostaje opóźniona. Wczoraj poinformowaliśmy was o opóźnieniu Cyberpunka 2077, a dziś mamy kolejne złe wieści. Studio Milestone odpowiedzialne za grę MXGP2020 poinformowało o przesunięciu swojej gry z 10 grudnia na 16 grudnia w przypadku wersji PC, Xbox One oraz Playstation 4. Na wydanie gry na konsoli Playstation 5 przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, ponieważ gra na tę konsolę pojawi się dopiero 14 stycznia zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej.
W grze będziemy mogli doświadczyć wszystkich emocji związanych z aktualnym sezonem MXGP, ścigając się wraz z 68 kierowcami, zarówno w kategorii MXGP, jak i MX2 na 19 torach sezonu 2020. Startując jako nowicjusz, to gracz będzie miał wpływ na to, jak osiągnie mistrzostwo, dołączając do istniejącej już drużyny czy tworząc własną.


Do dyspozycji graczy powraca również edytor tras w nowej ulepszonej wersji, tak aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność tytułu. Nowa opcja Heightmaps pozwoli nam na odtworzenie konfiguracji prawdziwych tras motocrossowych tworzonych na wzgórzach i górach, dodając realizmu i wyzwań, z którymi muszą zmagać się kierowcy w prawdziwym świecie.


MXGP 2020 pojawi się w sprzedaży cyfrowej 16 grudnia na platformy PlayStation®4, Xbox One, oraz PC, a w wersji cyfrowej i fizycznej na Playstation®5 14 stycznia 2021. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WWW.

Więcej informacji o grze na naszej stronie znajdziecie tutaj.