Okres świąteczny oznacza również wiele okazji dla konsumentów, którzy obecnie na rynku mogą znaleźć wiele promocji i przecen na różne produkty. GOG.com, czyli popularna platforma cyfrowej dystrybucji gier komputerowych nie wyróżnia się i również przygotowała coś specjalnego.

Wczoraj (16.12) wystartowała czasowo ograniczona promocja – Winter Sale, która potrwa do 4 stycznia 2021 roku, dokładnie do godziny 15:00 czasu polskiego. Z tej okazji sklep udostępnia graczom grę o nazwie Prison Architect całkowicie za darmo.Na Winter Sale, GOG oferuje ponad różnych 3300 okazji, a wśród nich znajdują się produkcje ze zniżką nawet do 91%. Na oficjalnej stronie sklepu możemy przeczytać:

Rok zbliża się ku końcowi, więc warto się zrelaksować, spędzić trochę czasu z bliskimi (o ile to tylko możliwe) i po prostu cieszyć się świętami. No i oczywiście nadgonić zaległości w grach! Dlatego w tym roku na Winter Sale na GOG.COM znajdziesz mnóstwo okazji!

Poniżej kilka z najciekawszych ofert dostępnych w ramach zimowej promocji:


-Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-70%)

-Control Ultimate Edition (-50%)

-Metro Exodus (-60%)

-Wastekand 3 (-33%)

-The Outer Worlds (-50%)

-Life is Strange: Complete Season (-70%)

-Leisure Suit Larry: Love for Sail! (-75%)

-No Man’s Sky (-50%)

-Slime Rancher (-70%)

-Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (-50%)

-Frostpunk (-60%)


Oprócz tego, przedstawiciele GOG.com poinformowali, że w ciągu najbliższych tygodni będą udostępniać kolejne niespodzianki i zachęcają by regularnie odwiedzać sklep. Tymczasem możecie przejrzeć wszystkie przecenione gry, które znajdziecie pod tym linkiem.