Już jutro, 5 sierpnia o godzinie 8:00 rusza kolejny, piąty już sezon zarówno w Call of Duty Modern Warfare jak i w Warzone. Tak jak wszystkie poprzednie, ten sezon także będzie dla użytkowników darmowy. Deweloperzy wraz z nowo opublikowanym filmem pokazali co nowego wejdzie do gry. Nie jest to cała lista nowości, ale te wymienione na pewno są jednymi z większych.W CoD Modern Warfare wraz z aktualizacją przede wszystkim gracze dostaną nowe mapy. Będą to: Livestock (do trybu strzelanina), Suldal Harbor i Petrov Oil Rig (do rozgrywki 6 na 6) oraz Verdansk Airport (dla trybu Wojna Naziemna).

Natomiast w CoD Warzone będziemy mogli eksplorować stadion, którego dach został wysadzony na nowym zwiastunie. W mieście pojawi się również pociąg, który będzie jeździł dookoła mapy. Będzie on wypełniony wyposażeniem oraz bronią.

Aktualizacja waży aż 36 GB i pierwsi gracze mogą już ją pobierać (w pierwszej kolejności będą to użytkownicy PlayStation). Dodatkowo gracze mogą zakupić Battle Pass za ok. 40 zł dodający nową zawartość do gry.


źródło: eurogamer.pl