Jak to mawiają... Żniwa czas zacząć, tak też wystartowała wyprzedaż na GOG-u. W ciągu najbliższego tygodnia będziemy mogli skorzystać rabatów na ponad 1500 tytułów. Co więcej przez 48 godzin do zgarnięcia za darmo mamy również Serious Sam: The First Encounter. Dodatkowo przy zamówieniu Iron Harvest za darmo otrzymamy również Sudden Strike 4. 

Ostatnio coś głośno o gacku zwanym Batmanem, wiec jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Batman - The Telltale Series to macie okazję kupić go za -50% ceny. 


Marzyliście, aby być kiedyś snajperem? Nic prostszego, macie możliwość stania się nim w Sniper Ghost Warrior Contracts za -40% ceny.


Czyż to nie cudownie byłoby kiedyś tworzyć własne imperia? W ofercie sklepu znajdziecie coś idealnego dla siebie, Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition -75% ceny. 


A mówi się, gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść... sprawdźcie sami w idealnej grze kanapowej czy to przysłowie się sprawdza Overcooked! 2 Gourmet Edition -40% ceny.


Lubicie klimat postapo z zombie? Dying light: The Following - Enhanced Edition może być bardzo dobrym wyborem, a cena została zmniejszoną o -70%.


Horror tez się znajdzie, dawka czystego strachu, jaka możecie doświadczyć w grze Phantasmagoria za -35% ceny.


Dostępna jest również do kupienia paczka 4 gier zawierająca produkcje niezależne, o nazwie Quad Damage, w skład której wchodzą:


    - Elderborn (-30%)
    - Hedon (-30%)
    - Nightmare Reaper (-20%)
    - Project Warlock (-60%)


Kupując cały pakiet, otrzymamy dodatkowo rabat 5%, cala wyprzedaż Harvest Sale trwać będzie do 31 sierpnia godz. 15:00, natomiast pakiet Quad Damage dostepny będzie do 7 września godz. 15:00

Więcej informacji znajdziecie na stronie GOG.COM.