Cyberpunk to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Pomimo kilkukrotnych opóźnień premiery, kampania marketingowa nie zwalnia, a zainteresowanie tytułem nie spada. Wszystko wskazuje na to, że już za niedługo, 10 grudnia 2020 roku wszyscy będziemy mieli możliwość wcielić się w V i zwiedzić dystopijną metropolię mrocznej przyszłości.

Wszystkich zainteresowanych tematem Cyberpunka, standardowo zapraszamy do naszych materiałów znajdujących się tutaj i tutaj.
Od dłuższego czasu wiadomo, że oprócz podstawowej historii będą dostępne również dodatki, jednak do tej pory studio CD Projekt RED nie ujawniało szczegółów. Jak się jednak okazuje, ostatnie opóźnienie debiutu gry sprawiło, że twórcy postanowili odłożyć na chwilę ten temat.

Jak poinformowali przedstawiciele zespołu podczas telekonferencji z inwestorami 25 listopada, nowa zawartość zostanie oficjalnie zaprezentowana jakiś czas po premierze Cyberpunka 2077, a dokładniej w pierwszym kwartale 2021 roku. Według deweloperów, ze względu na opóźnienia, w tym roku nie ma sensu reklamować jeszcze fabularnych dodatków. Twórcy woleliby, aby na ten moment uwaga graczy skupiała się wyłącznie na bazowej wersji gry.