Neverwinter to gra z gatunku MMORPG. Produkcja oferuje dynamiczną walkę i rozległe lokacje do eksploracji. Gracze przeżywając przygody w świecie, wciąż poznają jego żywą historię i bronią krainy, odpierając ataki wrogów. Neverwinter jest dostępne zupełnie za darmo na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One z abonamentem Live Gold, oraz na PlayStation 4.Avernus zadebiutowało z dziewiętnastą aktualizacją. Warto podkreślić, że gra jest ściśle oparta na tradycyjnym, klasycznym systemie uniwersum RPG Dungeons & Dragons. Najnowsze rozszerzenie jest podsumowaniem i kontynuacją historii dostępnej w poprzednim dodatku nazwanym Infernal Descent. Akcja Avernus przeniesie graczy na pustkowia, które są pierwszym z dziewięciu poziomów Piekła.

Omawiana aktualizacja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i rozwiniętych postaci. Podczas nowej przygody gracze zasiądą za sterami piekielnych machin wojennych, by odkryć tajemniczą przeszłość Arcydiabła Zariela.


Źródło: Materiały Prasowe


Fabuła dodatku Avernus pozwoli również doświadczyć na własnej skórze, jak decyzje i działania wpływają na otaczający świat. Ponadto, oprócz nowego wątku, rozszerzenie zaoferuje zawartość podsumowującą historię z poprzedniej aktualizacji opartej na Dungeons & Dragons oraz Baldur’s Gate: Descent Into Avernus.

Nie trzeba być na bieżąco z grą, aby dobrze się bawić, a debiut najnowszego dodatku może być świetną okazją, aby rozpocząć swoją przygodę w świecie Neverwinter.

Źródło: Materiały Prasowe