Zaledwie kilka godzin temu na łamach naszego portalu pojawił się news o postach, które w ostatnich dniach sugerowały, że Electronic Arts może zapowiedzieć remaster gry Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. I zgodnie z oczekiwaniami, 5 października ukazał się oficjalny zwiastun.
Need For Speed: Hot Pursuit Remastered trafi do sprzedaży 6 listopada na konsolach PlayStation 4, Xboksie One i pecetach, a 13 listopada zadebiutuje również na Nintendo Switchu. 

W momencie premiery w 2010 roku Need for Speed: Hot Pursuit wyprzedzał swoje czasy dzięki automatycznemu systemowi porównywania i rekomendowania znajomych w grze, zanim tego typu rzeczy stały się normą. Cieszymy się, że możemy przenieść tego ducha ponadczasowej wyścigowej rywalizacji na obecne urządzenia, aby gracze mogli łączyć się, porównywać i rywalizować bez względu na posiadaną platformę - nawet w podróży na Nintendo Switch. Gra napędzana przez Autolog i jedne z najbardziej pożądanych, klasycznych supersamochodów świata, stanie się najbardziej emocjonującym, towarzyskim doświadczeniem wyścigowym.


Oprócz usprawnionej oprawy graficznej, gra zaoferuje nam wszystkie DLC, rozbudowany tryb single-player (m.in. kampanię będziemy mogli poznać także w kooperacji ze znajomymi) i rozgrywkę międzyplatformową, co potwierdza Matt Webster — wiceszef studia Criterion Games, które będzie także odpowiedzialne za przyszłe odsłony serii.


W grze dostępne będą również wszystkie treści dodane do niej po premierze, takie jak ulubione tryby graczy: Uzbrojony i Niebezpieczny oraz Nieujarzmione Lamborghini. Zupełnie nowe osiągnięcia, kolory samochodów, zaktualizowany tryb fotografowania i inne ulepszenia, sprawią natomiast, że wznowienie pościgów po obu stronach prawa będzie niezwykle ekscytujące. Już po swojej premierze Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dostanie również opcje dodatkowej personalizacji samochodów.