W piątek 6 listopada, gracze, którzy zakupili Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2, otrzymają 13 nowych przedmiotów związanych z Crashem. Będą one dostępne w trybie Create-A-Skater, w momencie debiutu darmowej aktualizacji.

Do dyspozycji graczy Tony’ego Hawk’a oddane zostaną:

  • 9 koszulek nawiązujących do Crasha oraz Coco,
  • 3 czapki nawiązujące do Crasha oraz Coco,
  • Deskorolka.
6 listopada 2020, gracze Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji:

  • Pakiet Birdan, z którego przychód przeznaczony będzie na organizację charytatywną. Zawierający klasyczne i dodatkowe decki od BirdHouse i Powell-Peralta. Zestaw jest ograniczony czasowo – zakończy się 31 grudnia 2021 lub w przypadku zebrania $ 500 000, a 100% dochodu netto ze sprzedaży pakietu zostanie przekazane na budowę publicznych skateparków dla młodzieży.
  • Nowe wyzwania oraz tuning czekać będą na graczy w trybach online Create-A-Park, oraz Combo Practice, gdzie do zdobycia będzie duża ilość punktów doświadczenia i gotówki w grze, którą będziecie mogli wydać w skateshopie. Dodatkowo ulepszony został system play list, który jest odpowiedzialny za losowość map w trybach Jams i Competetive.
  • W ramach konkursu Create-A-Deck wyłonionych zostało trzech utalentowanych fanów, którzy zdobyli prawo do umieszczenia swoich grafik jako niestandardowe blaty deskorolek. Od tej pory możecie ich używać za pomocą trybu Create-A-Skater.

Aktualizacja dostępna będzie 6 listopada od godziny 17:00 na wszystkich platformach. 

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 dostępny jest stronie producenta, w standardowej edycji oraz cyfrowej edycji deluxe, w której skład wchodzi unikalna zawartość oraz wyposażenie w grze. Dla największych fanów serii przeznaczona jest Edycja Kolekcjonerska, zawierająca całą zawartość wersji deluxe i limitowy blat do deskorolki od Birdhouse.