Jeśli umknęły Ci sierpniowe premiery gier na Nintendo Switch, ten news na pewno Cię zainteresuje. Japońskie przedsiębiorstwo zawsze na koniec miesiąca robi podsumowane nowych produkcji, jakie wyszły na ich popularną konsolę. W sierpniu również nie było inaczej. Ostatniego dnia ubiegłego miesiąca, Nintendo pokazało nam najnowsze wydane tytuły. Większość z nich to gry indie, a niektóre z nich prezentowane były na wydarzeniu Gamescom 2020. Poniżej możecie obejrzeć film, udostępniony na wszystkich kontach społecznościowych giganta, w którym zawarte jest podsumowanie.Warte uwagi tytuły, które pojawiły się w sierpniu w Nintendo eShop to między innymi:

Raji: An ancient Epic – produkcja, którą deweloperzy przedstawili na targach Gamescom w zeszłym tygodniu. Graczom została przedstawiona krótka prezentacja gameplayu. Jest to Przygodowa gra akcji inspirowana serią Prince of Persia.

Manifold Garden – Tytuł wydany w 2019 roku, dopiero teraz doczekał się wersji na Nintendo Switch. To gra logiczna, w której na każdym kroku łamane są znane nam prawa fizyki.

Spiritfarer – przygodowa gra, w której wcielamy się w bohaterkę, transportującą zmarłych do zaświatów.

A Short Hike – Malownicza produkcja, w której wcielamy się w sympatycznego ptaka imieniem Claire. Naszym celem jest dotarcie na szczyt pewnej góry, po drodze wykonując różne zadania.

Evergate – To gra platformowa. Akcja toczy się w zaświatach, a głównym bohaterem jest duch, który próbuje odzyskać swoje wspomnienia.