Studio Running With Scissors, odpowiedzialne za serię gier przepełnioną czarnym humorem Postal, już jakiś czas temu ogłosili, że w 2021 roku na rynku zadebiutuje pełna wersja najnowszej odsłony cyklu — Postal 4: No Regerts. Gra jeszcze znajduje się we wczesnym dostępie.

Tymczasem, twórcy zapowiedzieli właśnie poboczny tytuł z uniwersum, zatytułowany Postal: Brain Damaged. Za grę odpowiedzialne będą polskie zespoły studiów Hyperstrange i CreativeForge Games. Swoją stylistyką i mechaniką, produkcja będzie nawiązywać do klasyki gatunku FPS, a oprawa zostanie utrzymana w klimatach retro. W serwisie YouTube udostępniono także pierwszy zwiastun nowej gry. 
Podczas rozgrywki w Postal: Brain Damaged, będziemy mieć za zadanie odpierać kolejne napływające fale wrogów. Piekielnie istotne będzie pozostawianie w ruchu, aby unikać obrażeń — identycznie jak w grach z serii Quake czy Doom.

Postal: Brain Damaged zadebiutuje w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach. Niestety nie sprecyzowano jeszcze, na jakich urządzeniach będzie dostępna gra.