W ramach zbliżającej się premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Cyberpunk 2077, studio CD Projekt Red nieustannie prezentuje graczom różnego typu zajawki dotyczące ich produkcji. Ostatnio usłyszeliśmy o kolaboracji Cyberpunk 2077 z Adidasem i dowiedzieliśmy się, że grze na pewno nie grozi już ponowne przesunięcie.

Wczoraj wieczorem, na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter, ekipa z CD Projektu udostępniła kolejną piosenkę ze ścieżki dźwiękowej nadchodzącego Cyberpunk 2077. Nowy utwór nazywa się No Save Point. We wpisie wspomniane zostało też, że dziś ma pojawić się również teledysk.


Za ten hip-hopowy kawałek odpowiada amerykański duet o nazwie Run The Jewels (RTJ). Zespół rozpoczął swoją działalność w roku 2013, a pięć lat później zdobyli nagrodę Grammy za piosenkę Chase me w kategorii „Best Rap Song”.
Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 10 grudnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych oraz na konsolach nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X.