Wczoraj wieczorem zostały zaprezentowane najnowsze wzory foteli Secretlab. Krzesła z tej firmy są częstym wyborem graczy e-sportowych. W swojej bogatej ofercie posiadają równeż kolaboracje z innymi popularnymi grami, takimi jak na przykład Overwatch, Dota 2 czy obecnie, chwilowo, wyprzedane fotele z Cyberpunk 2077.

Secretlab x League of Legends Champions Collection oferuje nam cztery nowe warianty foteli. Trzy z nich przedstawiają najbardziej rozpoznawalnych bohaterów ze świata stworzonego przez Riot Games – Yasuo, Ahri oraz Akali. Ostatni z nowej kolekcji jest poświęcony wirtualnej grupie muzycznej K/DA, w skład której wchodzą postacie z LoL’a – wspomniane już Ahri, Akali oraz Evelynn i Kai’Sa. W grze możemy dostać bądź zakupić skórki o tematyce tej K-POP’owej grupy.Fotele są już w sprzedaży. Do wyboru gracze mają dwie wersje krzesła – Omega (S-M) oraz Titan (L), które różnią się pomiędzy sobą rozmiarami, wagą oraz paroma elementami w wyglądzie i funkcjach krzesła. Każda z wersji oferuje coś innego i wartego uwagi, więc jeśli jesteście zainteresowani kupnem owych foteli, polecam dokładnie przejrzeć co poszczególne krzesła oferują na tej stronie.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny film promujący fotele:Co ciekawe, nie jest to pierwsza współpraca tych dwóch marek. Niecały rok temu Secretlab stworzyło serię foteli na zeszłoroczne mistrzostwa świata z gry League of Legends:źródło: facebook
grafiki: secretlab.com