Destiny 2, studia Bungie to zdecydowanie dobra gra. Niestety, od momentu premiery dodatku "Shadowkeep" w zeszłym roku, spadła na nią fala krytyki przez niezadowolenie graczy nowym rozszerzeniem. 
Za niecałe dwa tygodnie, 9 czerwca odbędzie się oficjalna prezentacja, na której zostaną podane dokładne informacje o planach wsparcia Destiny 2 na kolejny rok, jednak twórcy nie wspominają nic więcej o szczegółach.

Justin Truman, dyrektor ds. Produkcji w Bungie jedynie wspomina o ogólnych postanowieniach studia:

„Chcemy otwarcie mówić o swoich planach i utrzymywać szczerą relację z graczami. Powody, dla których zaczęliśmy tę podróż 10 lat temu, nie uległy zmianie. Naszym celem jest budowanie świata, w którym każdy może być jego częścią, w którym każdy może poczuć się potężny, a także ponownie nawiązać kontakt ze starymi przyjaciółmi lub zdobyć nowe znajomości. Właśnie dlatego wyczekujemy na kontynuację tej rozmowy i dalszy, wspólny rozwój Destiny. Już nie możemy się doczekać, aż ujawnimy więcej z naszej pracy."

Jak widać, deweloperzy wciąż zamierzają rozwijać produkcję i mają już konkretne plany na przyszłość, w tym także wypuszczenie wersji na nadchodzącą generację konsol. 


Źródło: 1