Według najnowszych przecieków zapowiedź Resident Evil 8, możemy ujrzeć już w przyszłym miesiącu, a sama gra najprawdopodobniej zadebiutuje w 2021 roku.

Wiemy to, dzięki "Biohazard Ambassador". Jest to specjalny program, poświęcony serii tytułów od Capcomu, w ramach którego członkowie społeczności mają możliwość przedpremierowo przetestować nadchodzące odsłony. Ambasadorzy otrzymali niedawno zaproszenie na wydarzenie zaplanowane na 10 czerwca, jeszcze nie ujawniono czego ono dotyczy, ale można podejrzewać, że będzie to związane z prezentacją kolejnej gry. Niepotwierdzone przedpremierowe pogłoski o ósmej części serii pojawiają się co jakiś czas, prawdopodobnie otrzyma ona podtytuł "Village".


Źródło: Twitter


W międzyczasie na twitterze, "Aesthetic Gamer",ujawnił, że Resident Evil 8 miało początkowo ukazać się w styczniu 2021 roku. Ze względu na pandemię, prace nad projektem opóźniły się i produkcja najprawdopodobniej ma mieć swoją premierę maksymalnie w marcu przyszłego roku. Użytkownik jest godny zaufania, gdyż już wcześniej publikował informację o poczynaniach japońskiego giganta.


Źródło: Twitter


Źródła: 12