Hearthstone to gra karciana firmy Blizzard Entertainment, która powstała w 2014 roku. Choć od tamtego czasu powstało wiele pakietów rozgrywki, twórcy nie przestają nas zaskakiwać. 

Podczas dzisiejszego Blizzconu zostały zaprezentowane nowe tajniki, między innymi rozwój gry o trzy nowe rozszerzenia. Do owej produkcji zostanie dodana ogromna ilość nowych kart, jak i również dodane będą klasy nowych kart takich jak natura, lód, ogień, świętość. Blizzard również zapowiedział wiele aktualizacji, rozszerzeń ustawki, wydarzeń sezonowych czy karczemne bójki. 


Dla nowych osób, które rozpoczynają przygodę z Hearthstone, zostanie dodane ułatwienie. Za wbijcie od 1 do 10 poziomu na danej postaci, gracz dostanie kartę, może nie tak silną jak legendarna, choć dzięki niej użytkownik będzie w stanie pokonać rywala, który gra już kilka lat.

Wszystkie dostępne karty w nowym dodatku można zobaczyć tutaj.

Zapowiedziano również nowy tryb RPG i misje w stylu roguelike zapewniające nowy zestaw wyzwań przy każdym kolejnym podejściu. W trybie Hearthstone: Najemnicy gracze stworzą kolekcję najemników z kilkudziesięciu ulubionych postaci z uniwersum Warcrafta, takich jak Sylwana czy Ragnaros. W miarę zdobywania osiągnięć i nagród będzie można wzmacniać swoje drużyny, aby poradzić sobie z większą liczbą wrogów w drodze do ostatecznego bossa.