W najnowszej odsłonie serii gier strategicznych czasu rzeczywistego możemy wziąć udział w tytułowej wojnie trojańskiej. Twórcy od dłuższego czasu dostarczają świetne produkcje, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy i aprobatą recenzentów.

Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że w dniu premiery gra będzie dostępna za bezcen. Dzisiaj tytuł zadebiutował w Epic Game Store, a wszyscy zainteresowani mogą zupełnie za darmo w niego zagrać.
Jeżeli chcielibyśmy zachować grę na zawsze, to wystarczy, że do 14 sierpnia 2020 roku do godziny 15:00 przypiszemy ją do swojej biblioteki. Niestety, jeżeli ktoś nie zamierza korzystać z Epic Games Store, to warto to rozważyć. Z racji czasowej wyłączności, produkcja na innych platformach będzie dostępna dopiero 13 sierpnia 2021 roku. 

To nie koniec promocji, twórcy udostępnią za darmo również pierwsze rozszerzenie do gry, które zadebiutuje we wrześniu tego roku. W tym celu należy założyć konto Total War Access i połączyć je z Epic Games Store. 

Źródło: Epic Games Store