W dniu dzisiejszym 1 lipca, 2020 roku zostały dodane nowe produkcje, w które możemy zagrać za darmo dzięki usłudze Microsoft. Tym razem dostaniemy 4 nowe tytuły, jednak nie wszystkie będą dostępne na PC. Będą to:

- Out of The Park Baseball 21 - PC - jest to zaawansowany menadżer rozgrywek baseball. Twórcy zadbali o licencje wszystkich klubów, dzięki czemu możemy pokierować ulubioną drużyną. 

- Soulcalibur VI - Xbox - bijatyka od Namco Bandai, w której możemy wcielić się na przykład w naszego rodzimego Geralta z Rivi. Bardzo dobra gra, aby rozerwać się z przyjaciółmi w piątkowy wieczór. 

- Fallout 76 Wastlanders - PC+Xbox - długowyczekiwana mulitplayerowa wersja Fallout. Wraz z dodatkiem Wastlanders, Fallout 76 stał się całkowicie inną grą niż był na początku. Czy wyszło mu to na lepsze? Sprawdźcie sami! 

- Corss Code - Xbox - gra retro action rpg wypełniona ponad setką różnych przeciwników, ogromnymi dungenonami oraz 30 bossami. Dodatkowo rozbudowany system skilli oraz levelowania postaci, tytul zapewni fanom rpg rozrywkę na wiele godzin. 


W najbliższym czasie z Xbox Game Pass zostaną usunięte gry:

- Blazing Chrome 

- Dead Rising 4 

- Metal Gear Solid V

- Timespinner 

- Unavowed 

- Undertale 


Źródło Xbox