Podczas panelu poświęconego World of Warcraft Game Designer Jeremy Feasel opowiedział nam, co pojawi się w nadchodzącym patchu 9.1 do dodatku Shadowlands. W Chain of Domination gracze będą musieli zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, którzy pojawią się w zaświatach, które otrzymają nowa lokacje o nazwie „Korthia”.
Poza nowymi przeciwnikami przyjdzie nam również odwiedzić nowy Mega-Dungeon, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z 8 nowymi bossami w 5-osobowym składzie. Loch ten będzie dostępny jak zawsze na początku jedynie na poziomie mythic”0”, natomiast przyszłych aktualizacjach zostanie on podzielony na 2 osobne dungeony, dzięki czemu będziemy mogli go wówczas zrobić na poziomie MythicPlus.
Tak jak w poprzednich Megadungeonach było i tym razem Blizzard nas nie zawiódł, ponownie będziemy mieli okazje zdobyć nowe pety, wierzchowce oraz przedmioty do transmogryfikacji.

Nowości doczeka się również wieża Torghast, która niestety chyba nie cieszy się powodzeniem wśród graczy, a raczej jest to dla nich „konieczność”, która muszą wykonać każdego tygodnia. Może wprowadzone zmiany, ocieplą stosunek graczy względem tej konkretnej aktywności.
W patchu 9.1 gracze otrzymają również możliwość latania, a co za tym idzie każdy covenant otrzymuje dedykowanego latającego wierzchowca. Poniżej prezentujemy wam każdego z nich.Zostały zapowiedziane również zmiany związane z drugim sezonem PvE oraz PvP. W przypadku PvE affixem sezonowym będzie „Domination Themed”, który zastąpi obecny affix „Prideful”. Zwiększony zostanie również poziom przedmiotów.