Już niedługo nastąpi premiera nowej odsłony Watch Dogs: Legion. Firma Ubisoft nie przestaje promować swojej najnowszej gry i poza nowymi wymaganiami sprzętowymi zaprezentowano również nowy zwiastun.Zwiastun prezentuje najważniejsze elementy fabuły gry, czyli werbowanie nowych rekrutów i stawanie do walki ze złym systemem o swoją wolność. Watch Dogs: Legion to trzecia odsłona popularnej serii o hakerskiej organizacji Dedsec próbującej walczyć ze złym kontrolującym wszystko systemem.

W tej odsłonie trafimy do Londynu, a największą nowością dla serii ma być możliwość wcielenia się w dowolną postać niezależną. Dodatkowo zaprezentowano nowe wymagania sprzętowe. Nie jest to dobra wiadomość dla posiadaczy słabych komputerów.Aby cieszyć się tytułem na pełnych detalach z ray tracingiem będziemy potrzebować przynajmniej karty Nvidia z serii 2000, a to tylko jeśli mówimy o rozdzielczości Full HD, czyli 1080p, aby gra wyświetliła się w 4K będzie potrzebna już najnowsza karta RTX 3080.

Planowana data premiery tytuły to 29 października 2020 roku. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S