Nadchodzącego Assassin's Creed Valhalla bez wątpienia wyczekuje zarówno wiele fanów cyklu jak i miłośników tematyki wikingów. Kolejna odsłona popularnej serii gier o skrytobójcach już za niedługo zadebiutuje na rynku, a gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w zupełnie nowych realiach. Tymczasem, Ubisoft postanowiło zaprezentować kolejną zapowiedź, aby podkręcić entuzjazm fanów.
Nie trzeba być detektywem Sherlockiem Holmesem, aby odkryć, że to jest zwiastun, który już widzieliśmy. Powyższy materiał wideo został udostępniony w ramach jednej z pierwszych zapowiedzi produkcji.

Dlaczego więc deweloperzy postanowili stworzyć prawie identyczny zwiastun? Ubisoft już od momentu oficjalnego ogłoszenia prac nad Assasin's Creed Valhalla zapowiedział, że zarówno męski bohater, jak i damska wersja Eivor są w pełni kanoniczni. Twórcy, udostępniając taki materiał wideo, pragną podkreślić, że niezależnie którą płeć wybrał gracz, historia wciąż pozostanie pełna i wartościowa.

 

Źródło: stevivor.com


Oprócz zmiany głównego bohatera zwiastuna na damską postać w materiale wideo pojawiła się również nowa muzyka w tle. Redakcja serwisu Gaming Bolt zauważyła, że jest to przeróbka oryginalnego utworu muzycznego z pierwszej zapowiedzi.

Warto wspomnieć, że produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz na konsolach nadchodzącej generacji. Tytuł znajdzie się również w ofercie platformy gry w chmurze, Google Stadia. Assasin's Creed Valhalla na komputerach będzie dostępne wyłącznie w sklepie Epic Games Store oraz w sklepie Ubisoft.

Źródło: gamingbolt.comuhdpaper.com