Już 17 listopada tego roku pojawi się nowe rozszerzenie do karcianej gry od Blizzard Entertainment, które sprawi, że do gry powrócą Przedwieczni Bogowie, a gracze dostaną ponad 130 nowych kart. Obłędny Festyn Lunomroku wprowadzi również wiele innych nowości, w tym nowy tryb rozgrywki.

To rozszerzenie nawiązuje do jednego ze starszych (z 2016 roku), które gracze bardzo polubili – Przedwieczni Bogowie. Fani nowego dodatku mogą liczyć na powrót stronników – C’Thun oraz Yogg-Saron w całkiem nowych wersjach, których moc będą mogli wykorzystać do rozegrania zwycięskiej rundy. Do dyspozycji graczy będą również nowe potężne zaklęcia – Artefakty Przedwiecznych Bogów.

Dodatek oferuje 135 nowych kart. Dodane również zostało nowe słowo kluczowe Splugawienie, dzięki któremu karty stają się potężniejsze po zagraniu jednej z tych o wyższym koszcie.Dojdzie również całkowicie nowy, darmowy tryb – Starcia w Hearthstone. Łączy on w sobie rywalizację 1 na 1 znaną z Areny z wyjątkowym systemem tworzenia potężnych talii, który jak dotąd dostępny był jedynie w ramach Przygód dla pojedynczego gracza. Rozgrywki rozpoczynać się będą z taliami stworzonymi z kart z własnej kolekcji gracza. Standardowo gra będzie trwać do 12 zwycięstw lub 3 porażek, a po każdym meczu gracze otrzymywać będą dodatkowe karty.

Dostępny będzie również tryb heroicznych Starć, tym razem płatny – 150 złota w grze lub 1.99 EURO za bilet do Karczmy. Cena jest jednak warta nagród. Im wyższy wynik na koniec serii tym będą one lepsze, a wśród nich znajdą się: złoto, karty, pakiety kart i tajemniczy pył.

W każdym sezonie Starcia będą inne. Pula dostępnych kart będzie odświeżana i będą pojawiać się nowi bohaterowie, specjalne moce i nowe skarby. Motywem przewodnim pierwszego sezonu będą Starcia Magów, więc w rozgrywce wezmą udział postacie znani z Scholomancjum.

Niedługo w grze pojawi się również aktualizacja systemu progresji, a nastąpi to już 12 listopada. Ma ona za zadanie zapewnić przyznawanie regularnie nagród każdemu graczowi bez wyjątku. Nowy system osiągnięć będzie na bieżąco monitorował statystyki oraz rzeczy jakie dokonali gracze. Ścieżka nagród pozwoli na zdobywanie złota, kart, elementów ozdobnych i wielu innych. Wprowadzone zostaną również cotygodniowe zadania, a gracze będą mieli w każdej chwili wgląd do swojego postępu w grze z poziomu strony profilu.Od wczoraj nadchodzący dodatek można zamawiać przedpremierowo. Dostępny jest również Megazestaw Obłędnego Festynu Lunomroku, który zawiera: wczesny dostęp do trybu Starcia, 80 pakietów kart z rozszerzenia, 5 złotych pakietów kart z rozszerzenia, 1 losową, złotą kartę legendarną, czarnoksiężnika N’Zotha, rewers N’Zoth oraz bonusy do trybu Ustawka.

Więcej o nowościach możecie przeczytac pod tymi linkami:

https://bit.ly/34ndmin

https://bit.ly/2ThC50W

https://bit.ly/34rKWUx