Observer: System Redux to ostateczna wizja wielokrotnie nagradzanego thrillera cyberpunkowego, przebudowana i ulepszona dla nowej generacji konsol, która została wyceniona na 129 zł. W tej wersji gra trafi na półki sklepowe już 16 lipca.

Doświadczeni obserwatorzy mogą zagłębić się jeszcze mocniej w tę dystopijną rzeczywistość dzięki trzem zupełnie nowym sprawom pobocznym do rozwiązania. „Błędny sygnał”, „Jej przerażająca symetria” oraz „To cecha rodzinna” dodają kolejną warstwę głębi do historii gry, jednocześnie podsuwając grającym pobudzające do myślenia motywy z przyszłości, które wkrótce mogą stać się naszą teraźniejszością. Co więcej, System Redux oferuje ulepszoną i rozszerzoną rozgrywkę, a w niej m.in. nową mechanikę gry, nowe sekrety do znalezienia, przeprojektowane sekcje skradane, dodatkowe przesłuchania neuronowe oraz szereg drobnych ulepszeń stworzonych z pomocą aktywnej społeczności fanów gry. Nowi gracze mają szansę doświadczyć jednej z najbardziej ekscytujących opowieści cyberpunkowych wraz z całą potęgą nowej generacji gonsol: w rozdzielczości 4K, z ulepszonymi teksturami, nowymi animacjami, modelami oraz efektami, a także przy oszałamiającym Ray Tracingu i oświetleniu HDR.

Jednocześnie wydawca Koch Media, który zajął się przygotowaniem edycji pudełkowej zapowiedział, że takową otrzymają również wersje na PlayStation 4 i Xbox One oraz PC. W jej skład wchodzą: główna gra, płyta ze ścieżką dźwiękową oraz artbook w miękkiej oprawie.