Hyperstrange, studio odpowiedzialne za Elderborn i nadchodzące POSTAL: Brain Damaged, dzisiaj zaprasza graczy do zabawy w swojej kolejnej produkcji. Tym razem, nie będzie to heavymetalowy slasher czy strzelanka w popularnym uniwersum.

CROSSBOW Bloodnight, bo tak nazywa się najnowsze dzieło Hyperstrange, jest dynamiczną i oldschool'ową strzelanką arenową, w której przyjdzie nam walczyć z hordami potworów. Estetyka produkcji jest inspirowana horrorami klasy B.
 W CROSSBOW Bloodnight gracze będą mieli za zadanie odpierać kolejne hordy potworów, za pomocą przepełnionej mistyczną mocą kuszy z czterema trybami strzału oraz różnorodnych płynnych metod przemieszczania się, takich jak dashe, strafing i bunny-hoping.

Arenę bez przerwy będzie zalewać sześć typów przeciwników, każdy w dwóch wariantach, a gracze będą mogli prześcigać się w globalnym rankingu zabójstw.

Użytkownicy konsoli Nintendo Switch nie muszą się martwić o płynność, podczas dynamicznych i szybkich starć z wieloma przeciwnikami na arenie. Jak zapewniają twórcy, produkcja została w pełni zoptymalizowana pod japoński sprzęt i gracze mogą bezproblemowo bawić się w 60 klatkach na sekundę, nawet w trybie przenośnym.

W materiałach prasowych zostało wspomniane:

CROSSBOW Bloodnight jest wymagającą grą, a każda porażka pozostawia chęć na kolejną rozgrywkę. Zapomnij o syndromie “jeszcze jednej tury” - dzięki dynamicznej akcji w CROSSBOW Bloodnight zrozumiesz, co to znaczy “jeszcze jedno polowanie”.