Już dzisiaj rozpoczęło się nowe wydarzenie w grze akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów XX-wieku o nazwie World of Tanks. Event Ostatni Waffenträger potrwa do 12 października, a w tym czasie gracze będą mogli doświadczyć całkowicie nowego trybu.Tryb obejmuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, w której 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 stanie naprzeciw potężnemu niszczycielowi czołgów dziesiątego poziomu – czołgowi o nazwie Waffenträger Auf E 110. Ich celem będzie jego zniszczenie. Nie będzie jednak to łatwe, więc aby dać mu radę, będą musieli ze sobą współpracować. Gracze będą również mieli za zadanie zniszczyć pomocników potężnego przeciwnika, by naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera.

Tryb będzie działał na trzech mapach - Fisherman’s Bay, Studzianki oraz Redshire. Gracze za udział w wydarzeniu dostaną również nagrody, a wśród nich będą naklejki, emblematy, konto premium, czy nawet klucze umożliwiające kierowanie Waffenträgerem Auf E 110.Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć, ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!

mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks

To nie koniec atrakcji. Podczas wydarzenia będzie można również natknąć się na czołg Waffenträger Auf E 220, który kierowany będzie przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Jego także będzie można pokonać. Będzie to większe wyzwanie, ale za to nagrody będą obiecujące!Więcej informacji o wydarzeniu Ostatni Waffenträger znajdziecie na tej stronie.