Paradise Lost debiutował raptem kilka dni temu (z naszą recenzja zapoznacie się w tym miejscu), a tymczasem wydawca gry, All in Games postanowił jeszcze przed końcem pierwszego tygodnia opublikować pierwsze wyniki sprzedażowe.

Zarząd All In Games S.A. z siedzibą w Krakowie _"Spółka"_ informuje, iż zgodnie z danymi sprzedażowymi, gra Paradise Lost _"Gra"_, której premiera odbyła się 24 marca 2021 r., do dnia 28 marca 2021 r. włącznie została sprzedana w liczbie 12 434 egzemplarzy na platformie Steam. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 8.4 w systemie Metacritic

Wydawca zauważa jednak, że wyniki sprzedażowe, które przekroczyły oczekiwania dotyczą jedynie wersji na Steam, gdzie do 1 kwietnia grę można kupić z 34-procentową zniżką, a dane ze sprzedaży na PlayStation 4 i Xbox One zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Ponadto w przyszłości gra ma się ukazać na Nintendo Switchu, a w czwartym kwartale trafi także na Epic Games Store.

Przez ostatnie miesiące nasz zespół bardzo intensywnie pracował z deweloperami z PolyAmorus, by wypuścić najlepszy możliwy produkt i by informacja o premierze trafiła do jak największej liczby potencjalnych graczy. Nasze zwiastuny obejrzało blisko milion osób, a w rankingu wish-list na platformie Steam gra zbliża się do pierwszej „100”. Wierzymy, że ta zjawiskowa i efektownie prezentująca się produkcja będzie jedną z najsilniejszych w naszym portfolio. Trafi ona również do Epic Store oraz na Nintendo Switch i szczególnie na tej ostatniej platformie liczymy na dużą sprzedaż.