Tydzień temu pisaliśmy o tym, że na tegorocznych targach Gamescom 2020 zostaną zaprezentowane gry polskiego wydawcy All in! Games. Tak też się stało. Na panelu o nazwie Awedome Indie Show pokazano między innymi nowy zwiastun pokazujący historię gry Paradise Lost.
W Paradise Lost trafiamy do alternatywnego świata, w którym II Wojna Światowa nigdy się nie zakończyła, a naziści postanowili użyć broni atomowej. Wcielamy się w 12-letniego chłopca, który samotnie przemierza polskie pustkowia i ostatecznie znajduje opuszczony niemiecki bunkier, w którym zaawansowana technologia miesza się ze światem pogańskich wierzeń.

Nowy trailer znakomicie wprowadza nas w klimat tej produkcji. Dodatkowo, ekipa ze studia PolyAmorous udostępniła grafiki przedstawiające wnętrze omawianego bunkra, aby jeszcze bardziej zachęcić graczy do ich najnowszej produkcji. Znajdziecie je w galerii na dole strony.

Grę Paradise Lost możecie już teraz dodać do swojej listy życzeń na platformie Steam. Premiera produkcji ma odbyć się jeszcze w tym roku.