Deweloper i wydawca gier VR Vertigo Games oraz nowo stworzone studio VR Anotherway, udostępnili w sieci filmik promujący ich wspólną nadchodzącą muzyczną grę Unplugged (tytuł może jeszcze ulec zmianie). W materiale Ricardo Acosta przedstawił jak powstaje gra oraz jakie mają plany wobec niej na przyszłość. Nie zabrakło też kilku sekund z samego gameplayu. Omawiany film znajdziecie pod tym linkiem.
Unplugged to VRowa gra muzyczna, która stawia cię przed publicznością. Nie chodzi o naukę gry na gitarze, ale żebyś poczuł się jak uwielbiany muzyk, zanurzył się w tym. Chcemy, abyś poczuł się, jakbyś tam był, został gwiazdą rocka występującą i wchodzącą w interakcję z wielkim tłumem fanów.

Powiedział Ricardo Acosta, założyciel Anotherway. Natomiast Richard Stitselaar, Managing Director w Vertigo Games tak skomentował tą współpracę:

W swojej grze Unplugged, firma Anotherway stosuje nowatorską, wysokiej jakości technologię śledzenia dłoni w świecie VR i tworzy zupełnie nowy poziom immersji, który naprawdę zrobił na nas wrażenie. Cieszymy się, że będziemy mogli już w przyszłym roku uczestniczyć we wprowadzeniu ich wyjątkowej wizji w rzeczywistość.