Obecnie na platformie Steam mamy możliwość grania w wersję testową gry, więcej o beta testach nowej wersji gry przeczytacie w artykule Asi tutaj.

Na kanale YouTube Big Boaby pojawił się wywiad ze studiem Innersloth, w którym twórcy opowiedzieli o swoich planach dotyczących rozwoju gry.
Twórcy planują w zwiększyć lobby z 10 osób do 15, co moim zdaniem jest bardzo dobrą decyzją. Oczywiście co za tym idzie, będą musieli również dostosować do takiej ilości osób rozmiar map oraz ilość zadań do wykonania. Nowa mapa, jaka tworzy studio do gry, będzie większa niż obecnie największa mapa, jaką jest Polus.

Podczas wywiadu pojawił się pomysł na stworzenie trybu dla streamera, dzięki czemu nie byłoby problemów z kodem do gry. Streamer posiadałby własny kod ekranu, który byłby ukryty przed publicznością. Który musiałby kliknąć, aby skopiować kod do schowka, a następnie wkleić tam, gdzie byłaby taka potrzeba.

Dodatkowo w Among Us zmienił się wystrój graficzny, okraszony klimatem zbliżającego się Halloween, gdzie widzimy motywy takie jak dynie, świeczniki itp. przedmioty związane ze świętem zmarłych.