Parę dni temu na oficjalnej stronie producenta oraz wydawcy gier Electronic Arts pojawiło się ogłoszenie, w którym zapowiadają zmiany na ich platformie. Deweloperzy zaczęli wpis od podziękowań. Jak sami napisali, są wdzięczni graczom za to, że spędzili niezliczone godziny na graniu przez Origin. Następnie poinformowali, że dzięki ich przesłanym opiniom dotyczącej właśnie tej platformy, mogą teraz poprawić ją tak, by była szybka i aby pozwalała na łatwe wejście do ulubionych gier oraz połączenie się ze znajomymi.


Te opinie zainspirowały nas do poprawienia platformy Origin i zapewnienia szybszej, inteligentniejszej i bardziej ujednoliconej aplikacji komputerowej.


EA ma za niedługo wysłać niektórym graczom dostęp do zamkniętej bety Origin. Jednocześnie prosi o skorzystanie z okazji, jeśli taka się nadarzy oraz o to, by użytkownicy testujący nowy wygląd Origin informowali o swoich odczuciach w stosunku do odnowionej platformy.

Platforma Origin na czas testów ma być cały czas dostępna dla użytkowników. Tak jak do tej pory, gracze nadal będą mogli połączyć się przez nią z grami, a testerzy zamkniętej bety będą mogli w każdej chwili zmienić wersję platformy. Electronic Arts zapewnia, że więcej informacji poznamy już wkrótce.źródło: ea.com