Ostatnio Blizzard bombarduje nas nowymi informacjami na temat odświeżonej kultowej odsłony serii Diablo. Wczoraj pisaliśmy o możliwości zapisów do beta testów oraz o zakończonej technicznej alfie Diablo 2 Resurrected. A dziś przychodzimy do was z kolejna garścią gorących wiadomości.
Tuż przed beta testami gry, w sieci pojawiły się filmiki przedstawiające postacie takie jak Druid, Nekromanta, Paladyn oraz Zabójczyni, które dotychczas były niedostępne dla oczu „zwykłego śmiertelnika”. Jednemu z nich jednak udało się odblokować dostęp do zablokowanych postaci i postanowił opublikować jak się one prezentują.

Rozgrywka z Druida w Diablo 2: Resurrected

Druid jest to klasa, która bazuje na umiejętnościach opartych o żywioły, przyzywanie zwierzęcych sojuszników oraz zmiennokształtność.
Rozgrywka z Nekromanty w Diablo 2 Resurrected

Nekromanta potrafi posługiwać się klątwami, przywoływać nieumartych w postaci szkieletow, zombie lub tak zwanych ożywieńców i golemy wszelkiego rodzaju, jak również korzystać z umiejętności opartych na wykorzystaniu trucizny lub kości.
Rozgrywka z Paladyna w Diablo 2 Resurrected

Paladyn jest to rycerz światła, którego jedną z wielkich zalet jest umiejętność używania aur zarówno ofensywnych, jak i defensywnych, które działają na wszystkich członków w drużynie. Dodatkowo jego kolejnym atutem są umiejętności oparte o moce światłości.
Rozgrywka z Zabójczyni w Diablo 2 Resurrected

Zabójczyni podobnie jak Druid została dodana do Diablo 2 wraz z dodatkiem Lords of Destruction. Dla fanów ostatniej odsłony serii, którą było Diablo 3, mogą w niej widzieć protoplastę Monka (bazującego na atakach w zwarciu) oraz Łowcy demonów (korzystającego z pułapek)
Na chwilę obecną wiemy, że czeka nas jeszcze jedna faza testów, w której według zapowiedzi ma być w niej zawarty tryb wieloosobowy.