Pomimo że niewielu kojarzy Flying Wild Hog z nazwy, to zdecydowanie większa ilość osób doskonale zna dzieła naszych rodaków. Warszawskie studio założone przez Tomka Barana, Michała Szustaka i Klaudiusza Zycha ma na swoim koncie udane i popularne tytuły takie jak Hard Reset, Shadow Warrior czy Shadow Warrior 2.

Obecnie zespół pracuje nad kolejną, trzecią odsłoną "Cienistego Wojownika", ale tymczasem, z okazji gali The Game Awards, zaprezentowano kolejny tytuł z portfolio polskiego studia.

Embracer Group (wcześniej Nordic games Publishing AB i THQ Nordic AB), które przejęło niedawno Flying Wild Hog poinformowało o wszczęciu prac nad Evil West.
Jak czytamy na stronie produktu w serwisie Steam, jest to trzecioosobowa gra akcji z gatunku Beat'em up, z akcją osadzoną na alternatywnym Dzikim Zachodzie, opanowanym przez mroczne siły zła.

Gracz w pojedynkę lub w kooperacji ze znajomym wcieli się w westernowego superbohatera, stanowiącego ostatnią linię obrony ludzkości przed krwiożerczymi wampirami. Za pomocą unikatowych gadżetów, umiejętności i broni palnej będziemy powstrzymywać kolejne hordy potworów.

Produkcja zadebiutuje w 2021 roku na Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.