Immortals Fenyx Rising to jeden z najnowszych projektów studia Ubisoft. Ta nadchodząca gra akcji została pierwszy raz zaprezentowana na tegorocznym wydarzeniu Ubisoft Forward. Będzie to gra inspirowana grecką mitologią, a całość będzie osadzona w klimatach starożytnej Grecji. Nad grą pracował zespół, który tworzył grę Assassin’s Creed Odyssey, więc możemy domyślać się, że nowy tytuł będzie warty zagrania.

Gra za zadebiutować pod koniec roku, więc nic dziwnego, że dostajemy coraz więcej informacji o szczegółach jej dotyczących. Jak donosi australijska strona klasyfikacyjna, w Immortals Fenyx Rising nie zobaczymy nagości, przekleństw, ani też wszelkiej maści używek. Z drugiej jednak strony w grze będzie zawarta przemoc i żarty kierowane do starszych graczy.Z powyższych informacji wynika, że twórcy chcą trafić zarówno do tych starszych, jak i tych młodszych użytkowników. Sama grafika wygląda bajkowo, co może przyciągnąć młodszą część graczy. Całą klasyfikacje możecie zobaczyć sami na tej stronie.

Immortals Fenyx Rising będzie miało swoją premierę już 3 grudnia i zadebiutuje na konsolach: Xbox one, Xbox Series X i S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Gra pojawi się również w wersji na komputery stacjonarne.