9 Monkeys of Shaolin jest, chodzoną bijatyka od studia Buka Enternainment jest już dostępna w sprzedaży. Gra pojawiła się na platformach PlayStation®4, Microsoft Xbox®, Nintendo Switch™ oraz PC, zarówno cyfrowo, jak i w wersji pudełkowej.
Jak wspomina założyciel Sobaka Studio - Dmitry Kachkov:

Niesamowicie się cieszymy, że ten dzień wreszcie nadszedł! Gracze na całym świecie mogą wreszcie zanurzyć się w legendzie mnichów Shaolin! To były długie i emocjonujące trzy lata pracy, gdzie użyliśmy całego naszego doświadczenia, aby stworzyć grę unikalną i pełną przygód, wyzwań, oraz tej unikalnej, ciepłej atmosfery starych filmów kung-fu.
O 9 MONKEYS OF SHAOLIN:

„Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla ciebie zagrożeniem”. - Sun Tzu, Sztuka Wojny

9 Monkeys of Shaoilin to gra z gatunku chodzonych bijatyk, których rozgrywka opiera się na przemieszczaniu się postacia w prawą stronę i pokonywaniu kolejno hord przeciwników. Emocjonujący system walki, przyjemna kontrola oraz unikalna atmosfera rodem filmów o Kung-Fu. To wszystko czyni tytuł doskonała gra dla fanów sztuk walki i chodzonych bijatyk.
CECHY GRY:

  • 3 unikalne style - walcz na ziemi, w powietrzu lub korzystaj z magii. Połącz wszystkie elementy, by pokonać przeciwników we własnym stylu.
  • Wciągająca historia - poznaj historię Wei Chenga i jego ewolucję z prostego rybaka w mistrza Shaolin kung-fu.
  • Zachwycająca grafika - niezwykłe połączenie historycznych i mitologicznych elementów sprawia, że każda scena jest unikalna.
  • Rozbudowany system rozwoju postaci - po drodze do sukcesu nauczysz się wielu nowych technik i odblokujesz przedmioty oraz inne dodatki.
  • Ponad 25 poziomów - chińskie wioski, statek piratów, świątynie buddyjskie, japońskie pałace, starożytne ruiny - i wiele więcej.
  • 10 typów chińskich i japońskich broni drzewcowych - każda o unikalnych właściwościach. Eksploruj teren, aby znaleźć je wszystkie.
  • Kooperacja - pokonaj hordy wrogów wspólnie z przyjacielem offline lub online.

Informacje o grze Tytuł: 9 Monkeys of Shaolin, Developer: Sobaka Studio / Buka Entertainment, Platformy: PS4, XO, Switch, PC Premiera: 16.10.2020, PEGI: 12, Wersja językowa: angielska, WWW: 9monkeysofshaolin.com