Kontynuacja ciepło przyjętego Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zawitała dziś na platformach PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Playstation 4. Z okazji tego wydarzenia, studio CI Games przygotowało nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę oraz nowe mechaniki. To nie koniec niespodzianek, developer podjął współpracę z znanym streamerem Shroud, w grze pojawi się opracowany przez niego karabin oraz dedykowana do niego skórka wraz z DLC do Sniper Ghost Warrior Contracts 2.
Użytkownicy konsoli Playstation 5 będą musieli jeszcze trochę poczekać na premierę dedykowanej gry do tej wersji konsoli, albowiem ta pojawi się w dalszej części roku. Istotną informacją jest fakt, że dodatkowa mapa do gry pojawi się jako darmowe DLC dla wszystkich jej posiadaczy, na której nie zabraknie unikalnych kontraktów oraz zadań na unikalnej rozleglej lokacji.
Tłem fabularnym dla drugiej odsłony Contracts jest Bliski wschód pogrążony w bezprawiu, gdzie przyjdzie nam eliminować wrogów, aby obalić reżim prezydencki Bibi Rashidy oraz jej męża Omara Al.-Kabrky,