Niedawno poinformowano, że 23 lipca gracze otrzymają rozszerzenie do pierwszej odsłony, które będzie nosić tytuł Dying Light: Hellraid. Polskie studio zaprezentowało również fragment rozgrywki dodatku. W internecie pojawiły się opinie graczy, którzy uważali, że deweloperzy chcą w ten sposób kupić sobie czas.

Należy przypomnieć, że kontynuacja Dying Light została zapowiedziana już jakiś czas temu, jednak do tej pory nic więcej nie było wiadomo. Najnowsza kampania marketingowa od firmy ASUS reklamuje promocję, w której jest możliwość zdobyć klucze aktywacyjne zarówno do pierwszej odsłony jak i do Dying Light 2Źródło: Asus

Co należy zrobić, aby otrzymać promocyjny klucz?

Należy w określonym terminie, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia tego roku kupić objęty promocją sprzęt od tego producenta. Kod będzie można zrealizować od 15 lipca do 13 września 2020 na platformie cyfrowej dystrybucji gier, Steam. Najprawdopodobniej dzięki tej promocji zostanie ujawniona data premiery następnej gry od studia Techland.

Warto również przypomnieć o oświadczeniu studia z maja tego roku, w którym deweloperzy zapewniają, że Dying Light 2 jest już w ostatniej fazie produkcyjnej.

Źródło: Asus, Techland