W grze Call of Duty Warzone rozpoczęło się niedawno wydarzenie Halloweenowe o nazwie Nawiedzony Werdańsk, które wprowadziło do gry parę niepokojących nowości. Między innymi został wprowadzony nowy skin przedstawiający Leatherface’a z kultowego horroru o nazwie Teksańska masakra piłą mechaniczną.
Gracze odnaleźli jednak easter egg, który udowadnia, że do gry nie została wprowadzona jedynie skórka słynnego filmowego mordercy, ale również jego dom. Fani gry opublikowali w serwisie YouTube film z odwiedzenia przerażającego budynku.
W tajemniczym domu gracze znaleźli pełno krwi i kawałki ludzkiego ciała. W tle słychać było niepokojące dźwięki broni Leatherface’a. Nie są to jednak jedyne rzeczy, jakie twórcy przygotowali z okazji Nawiedzonego Werdsńska.

Okazuje się, że przez najbliższe dni gracze nie będą mogli zrelaksować się spokojnie przy grze, gdyż deweloperzy wprowadzili również jump scare’y, czyli nagle wyskakujące straszne obrazki. Pewien użytkownik nagrał jednego z nich podczas rozgrywki w nowy tryb z zombie. Jump scare wyskoczył na gracza po otwarciu jednej ze skrzynek.
Oprócz tego w serwisie Reddit zaczęły pojawiać się doniesienia o duchach, które nawiedziły Werdański szpital i niektóre budynki. Znaleziony został również pociąg widmo. Podczas rozgrywki możemy również spotkać inną słynną postać z horrory o nazwie Piła.