Firma Razer poinformowała, że została właśnie uruchomiona możliwość rejestrowania się na Razer Invitational - Europe - otwarty dla wszystkich cykl zawodów, w którym wziąć udział będzie mogło do 90 000 graczy, walczących podczas 6 turniejów Fortnite w wariancie trzyosobowych drużyn o niesamowite nagrody pieniężne oraz sprzęt gamingowy.
Aby dostać się do RI-Europe, wszyscy potencjalni pretendenci muszą tylko zebrać zespół i zarejestrować się na stronie Razer Invitational – Europe. W każdym turnieju zwycięska drużyna otrzyma 3600 euro (około 16 000 złotych).

Widzowie również mogą zdobyć sprzęt od firmy Razer, oglądając po prostu transmisje, głosując na najlepszego zawodnika, czyli MVP oraz biorąc udział w wyzwaniach pobocznych związanych z grą Fortnite. 

12 najpopularniejszych europejskich graczy i streamerów Fortnite weźmie 5 grudnia udział w meczu pokazowym w drużynach składających się z trzech graczy. Członkowie ich drużyn zostaną wylosowani ze społeczności fanów. Swój udział potwierdzili już m.in. Krench Royale, Teepsy i Rafa.


Pokazowy mecz otwierający RI-Europe odbędzie się 5 grudnia o godzinie 17:30. Rejestracja na Razer Invitational – Europe już się rozpoczęła.