Studio Perfect World Entertainment ogłosili, że seria Remnant: From the Ashes przekroczyła właśnie próg 2,5 miliona kopii sprzedanych kopii na wszystkich platformach. Produkcja to strzelanka osadzona w postapokaliptycznym świecie, wzorowana na grach typu soulslike.
Tytuł miał premierę w sierpniu zeszłego roku, od tego czasu podstawowa wersja gry rozeszła się 1,7 milionach kopii. Gra doczekała się dwóch płatnych dodatków: Swamps of Corsus i Subject 2923, osiągnęły łącznie wynik sprzedażowy wynoszący prawie 1 milion sprzedanych sztuk. Dla wszystkich graczy, którzy jeszcze nie zapoznali się z tytułem, wydawca przygotował specjalne wydanie nazwane Remnant: From the Ashes – Complete Edition, które zawiera podstawową wersję gry i obydwa płatne dodatki w jednym zestawie. 


David Adams, prezes Gunfire Games tak wypowiedział się o wyniku sprzedaży:


Gra początkowo była projektem robionym z pasji, który z czasem rozwinął się do epickiej serii, w którą zagrały miliony graczy z całego świata – co jest równie ekscytujące, co podnoszące na duchu. Jesteśmy wdzięczni lojalnej społeczności graczy i fanów, którzy zaufali naszej serii i nieustannie ją wspierają.


Tytuł w wersji podstawowej jak i Complete Edition jest dostępny na PC, Playstation 4 oraz Xbox One.