RIDE 4 to kolejna część motocyklowych wyścigów od studia Milestone, lecz jednocześnie jest to pierwsza odsłona, którą deweloperzy nie wydają samodzielnie, a za pośrednictwem firmy Koch Media. Gra ukaże się 8 października na PlayStation 4 i komputerach osobistych, a 21 stycznia 2021 r. trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X.
W najbliższy czwartek (8.10.2020) o godzinie 11:00 odbędzie się live stream na kanale Koch Media z premiery RIDE 4. Pokazowi najnowszej gry produkcji Milestone towarzyszyć będzie prezentacja supersportowego motocykla Yamaha R1, a także demonstracja najnowocześniejszych technologii zastosowanych w oponach Bridgestone obecnych również w grze, przedstawiona przez eksperta marki.
Na cały czas trwania wydarzenia przygotowane zostały konkursy, w których do wygrania będą wartościowe gadżety sponsorowane przez firmy Yamaha, Bridgestone i Koch Media Poland. Żądni emocji będą mogli obejrzeć stream z turnieju, w którym zmierzą się redaktor naczelny Świata Motocykli — Andrzej  „Simpson”  Drzymulski i jeden z najlepiej rozpoznawalnych streamerów gamingowych — GrabaGra.