Ridiculous Catapult Simulator to gra typu tower defense w pełnym 3D. Produkcja zawiera elementy karcianki i oparta jest na prawach fizyki. Gracz ma możliwość pokonania wroga na polu bitwy praktycznie wszystkim. Będzie mógł strzelać takimi nietypowymi przedmiotami, jak na przykład wanną czy fortepianem, który możemy zobaczyć na zwiastunie gry:Wydawca All in! Games poinformował, że Ridiculous Catapult Simulator już wkrótce trafi na platformę Steam we wczesnym dostępie. Dodatkowo, podczas Steam Game Festival - Autumn Edition, który potrwa od 7 do 13 października, będzie dostępne do pobrania całkowicie darmowe demo nadchodzącej gry.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z All in! Games, na pewno pomoże nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Wczesny Dostęp to świetna okazja, by zebrać feedback od graczy. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć zbalansowaną grę systemową.

Mówi Jan Cieślar, założyciel i creative director w Failcore

Deweloperzy zapraszają również na ich stoisko na wirtualnych targach Indie Arena Booth 2020, o których więcej możecie przeczytać tutaj.