Samurai Jack: Battle Through Time zostało zaprezentowane już jakiś czas temu. Deweloperzy gry, Soleil Ltd. zapewniają, że tytuł będzie nie tylko świetną produkcją samą w sobie. Twórcy pragną przedstawić fanom świetne zwieńczenie oryginalnej historii.

Na stronie produktu w sklepie Steam możemy przeczytać:

„Wciel się w postać Samuraja Jacka — największego wojownika wszech czasów. Podróżuj w czasie, aby położyć kres rządom złego Aku w nowej przygodzie opowiedzianej przez twórców serialu Samurai Jack”. „Nieopowiedziana przygoda, która jest zwieńczeniem kultowej serii — wspólnie ze znanymi z serialu zaufanymi sojusznikami staw czoła równie znanym adwersarzom”.

W platformowej grze akcji, Samurai Jack: Battle Through Time, głosów udzielili postaciom aktorzy znani z oryginalnej animacji. Przy pracach nad grą wziął udział również Darrick Bachman, główny scenarzysta serialu animowanego. Akcji produkcji osadzona jest w różnych czasach i miejscach, a działania gracza zdecydują o powstaniu nowej historii. Wydarzenia w tytule mają miejsce dokładnie po zakończeniu piątego sezonu pierwowzoru. Według zapowiedzi twórców jest to świetne i ostateczne zwieńczenie przygód Samuraja Jacka
Wiele fanów nie może doczekać się, aby zagrać w grę. Pojawiło się także kilka negatywnych opinii, które głoszą, że oprawa graficzna nie jest najwyższej klasy. Jednak aby się o tym przekonać, należy zaczekać na premierę.

Gra Samurai Jack: Battle Through Time już wkrótce trafi do sklepów. Produkcja zadebiutuje 21 sierpnia 2020 roku. Tytuł będzie dostępny jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam. Growa Adaptacja została wyceniona na 39,99 dolarów, czyli około 154 złote. Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu.

Źródło: YouTube, Steam, nintendo.com