Sekiro: Shadows Die Twice to gra akcji typu soulslike z zeszłego roku, stworzona przez studio From Software i wydana przez Activision Blizzard. Gra od czasu premiery zdobyła kilka nagród, a teraz doczekaliśmy się wydania Game of The Year Edition.

Aktualizacja ta jest całkowicie darmowa i dostępna jest od wczoraj.Aktualizacja wprowadza nowy tryb o nazwie Nawałnica Siły (tak zwany Boss Rush). Będziemy mogli dzięki nim jeszcze raz stawić czoła pokonanemu już wcześniej przez nas bossowi lub też zmierzyć się w wyzwaniu, w którym będziemy musieli pokonać wszystkich mocnych przeciwników bez utraty ani jednego życia.

W Nawałnicy Siły zmierzymy się z takimi bossami jak Genichiro Ashina, ojciec Sowa i święty miecza Isshin. W trybie tym będą oni stosować odmienne schematy ataków niż w głównej grze, co sprawia, że przeciwnicy ci stają się jeszcze trudniejsi do pokonania.Wraz z aktualizacją dodane zostały również trzy nowe stroje, w tym „Tengu” i „Stary shinobi z Ashiny”. Będzie je można odblokować kiedy gracz spełni określone wymagania.Dodatkowo wprowadzona została funkcja społecznościowa o nazwie ostatki, która pozwala na nagrywanie i dzielenie się ze społecznością graczy swoimi umiejętnościami i wyczynami z rozgrywki. Takie materiały mogą pomóc innym graczom sprostać trudnym wyzwaniom w grze.