Henry Cavill to znany, lubiany i bez wątpienia doceniony aktor, znany z takich ról jak serialowy Wiedźmin oraz filmowy Superman. Jak się okazuje, artysta może kolejny raz zaskarbić sobie sympatię graczy. 

Henry opublikował dzisiaj na swoim koncie w serwisie Instagram enigmatyczne zdjęcie, na którym siedzi w pokoju charakteryzatorskim i trzyma kilka kartek. Niestety nie wiadomo co się na nich znajduje, gdyż ich treść jest prawie całkowicie rozmazana. Tajny projekt? Albo po prostu garść papieru z przypadkowymi słowami… Chyba będziecie musieli poczekać i zobaczyć. Szczęśliwej środy [red. Hump Day oznacza środę w amerykańskim slangu] dla wszystkich. 

Aktor starał się zbić wszystkich z tropu, ale bardzo prawdopodobne, że przygotowuje się do nowego projektu i mamy mocne przesłanki do jakiego. Jeden z członków zespołu  serwisu Gry Online przy użyciu odpowiedniego programu usunął efekt rozmazania, co pozwoliło rozczytać słowa na kartce papieru.


Źródło: Gry Online


Sprawa jest bardzo interesująca, gdyż na papierze znajdują się takie frazy jak "Cerberus", "Tali'Zorah", "Reaper", czyli Żniwiarz oraz "Geth". Większość najpewniej już wie, z czym są związane te słowa - z kultową serią Mass Effect produkcji BioWare.  

Co interesujące, redakcji GOL udało się ustalić, że aktor nie trzyma draftu scenariusza filmowego czy skryptu. Jak się okazuje, jest to najprawdopodobniej tekst z Wikipedii opisujący wydarzenia mające miejsce w Mass Effect 3.

Zdecydowanie nie ma tutaj mowy o przypadku, gdyż sam Henry subtelnie podkreśla, że treść znajdująca się na kartkach ma duże znaczenie. Niestety, na obecną chwilę nie wiemy, w jakim projekcie weźmie udział serialowy Geralt, a na jakiekolwiek oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać.