Pisaliśmy już wcześniej o popularności Fall Guys: Ultimate Knockout. Testy beta szturmem zdobywały zainteresowanie, plasując się na górze rankingów sprzedaży Steam i oglądalności na Twitchu. Wygląda na to, że tempo nie zwalnia nawet po premierze. Chętnych do gry jest tak wielu, że nie wyrabiają serwery.


Mówi się, że sława ma swoją cenę. I tę cenę zapłaciły serwery, które niespodziewanie musiały utrzymać 120 tysięcy graczy jednocześnie. Pojawiły się zgłoszenia o samoczynnych rozłączeniach, brakujących przedmiotach i innych problemach. Gra jest aktualnie dostępna w abonamencie PS Plus, ale mimo wszystko niemal połowę z grających stanowili gracze komputerowi. Fall Guys osiąga świetne wyniki krótki czas po premierze. Wczoraj był to też najlepiej sprzedający się tytuł na Steam.

Twórcy uporali się już z większością kłopotów, a serwery mają być systematycznie ulepszane. Całą sytuację przyjęli z uśmiechem na twarzy, co widać w twitterowych postach. Nic dziwnego, gra już teraz jest dużym sukcesem.źródło: pcgamer grafika: mediatonic