Seth Briars jest jedną z ważniejszych postaci fabularnych pierwszej odsłony Red Dead Redemption. Hienę cmentarną, kojarzą wszyscy miłośnicy przygód Johna Marstona. Według użytkownika serwisu Twitter i redaktora RockstarINTEL o pseudonimie VideoTech, Seth miał lub ma odegrać pewną rolę w sieciowym module do drugiej części gry, Red Dead Online.

Redaktor twierdzi, że towarzysza Johna Marstona przemycono w 2018 roku podczas jednej z pierwszych aktualizacji. W pełni funkcjonalny plik z modelem wspomnianej postaci nosi nazwę „CS_MP_Seth”, co wskazuje na to, że nie była to pomyłka.Seth w Red Dead Online miał ponoć nagrane aż 47 pełnych monologów. VideoTech spekuluje, że planem Rockstara miało być wprowadzenie postaci wraz z większą misją fabularną, jednak nie skorzystano z tej możliwości.

Nie wykluczone jednak, że w przyszłości studio postanowi wykorzystać model. Red Dead Online jest dostępne na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One jako dodatkowy moduł sieciowy do Red Dead Redemption II.

Źródło: Twitter