Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone już dawno zaznajomił graczy ze sposobem wydawania największych aktualizacji zawartości w formie sezonów. Zaczynają dobiegać końca ostatnie wydarzenia związane z poprzednim, zaś gracze mogą już przygotowywać się na następny oraz na nową treść. W związku z tym, aby uspokoić zniecierpliwionych użytkowników, którzy nie mogą doczekać się nowego epizodu, Infinity Ward udostępniło w internecie zwiastun piątego sezonu. Film prezentujemy poniżej.


Nadchodząca zawartość może być zaskoczeniem dla wielu fanów, ponieważ historia zostanie wzbogacona o kolejny wątek fabularny. W Verdansku wyląduje bowiem Kompania Cieni, nowa frakcja, której nie brakuje pewności.

Na zwiastunie można zobaczyć wideo rekrutacyjne do Armistice Alliance, po czym groźnie brzmiący narrator wtrąca się rozważaniami na temat chaosu po zakończeniu traktatu i co w związku z nim będzie musiała zrobić Kompania. Już wiemy na pewno, że w trybie sieciowym wcielimy się w zupełnie nowych operatorów, których również widać na udostępnionym materiale wideo.

Sezon piąty rozpoczyna się dokładnie 5 sierpnia 2020 roku.

Źródło: Infinity Ward, Activision, YouTube