Ta zabawna i angażująca gra kooperacyjna, jest inspirowana najlepszymi produkcjami tego typu, dlatego miłośnicy tytułów takich jak Overcooked czy Unrailed z pewnością docenią zwariowany charakter Shakes on a Plane. 

Przy okazji, z radością informujemy, że dzięki uprzejmości firmy Better Gaming Agency, wkrótce na łamach naszego portalu pojawi się recenzja tej gry.
W omawianej produkcji wcielimy się w obsługę samolotu, która przed przylotem na lotnisko musi zapewnić głodnym i niecierpliwym pasażerom smaczne posiłki. Gracz podejmie ważne wyzwanie, będzie musiał wykazać się przede wszystkim dobrą koordynacją pracy i punktualnością.
Dyrektor generalny firmy wydawniczej Assemble Entertainment, Stefan Marcinek powiedział:

"Shakes on a Plane łączy dowcip, humor i prostą zabawę, z której znane są tytuły Assemble, i dodaje do nich zaskakująco intensywne i chaotyczne elementy wieloosobowej akcji. To śmieszna i wielobarwna gra, zbudowana na solidnym gruncie, która z pewnością spodoba się fanom tego gatunku".

Wygłodniałych i zniecierpliwionych pasażerów w samolocie szybującym tysiące metrów nad ziemią obsłuży maksymalnie czterech graczy bawiących się wspólnie w trybie lokalnej współpracy.
W tym chaotycznym środowisku, zwycięstwo i pięć gwiazdek za obsługę zdobędziemy, łącząc wspaniałą koordynację, dobry podział obowiązków i wspaniałą współpracę.

Gra jest idealna również dla młodszych graczy, dzięki swojemu prostemu i łatwemu do nauczenia sterowaniu, jednak wymaga od użytkowników strategicznego i taktycznego rozplanowania.


Dodatkowe cechy gry:


- Wśród pasażerów znajdą się wszyscy klienci linii lotniczych, czyli płaczące dzieci, osoby nadużywające alkoholu i niecierpliwi konsumenci klasy biznes. Aby odnieść zwycięstwo, należy idealnie obsłużyć wszystkich z nich.

- Zaproś trzech swoich znajomych do wspólnej zabawy, zamknij się z nimi w metalowej puszce na wysokości 30 tysięcy stóp i wspólnie wykażcie się bezbłędną współpracą, koordynacją i anielską cierpliwością.
- Klienci są wybredni i bezwzględni — upewnijcie się, że zadbaliście o wszelkie szczegóły, dostarczyliście punktualnie odpowiednią ilość posiłków i uważajcie, aby dostarczyć odpowiednie zamówienie odpowiedniej osobie.

- Każdy samolot jest inny i ma inny układ kabin. Stewardzi będą musieli na bieżąco dostosować się do nowego rozmieszczenia pomieszczeń i dokładnie zaplanować ścieżki, którymi będą dostarczać zamówienia.
Shakes on a Plane jest już dostępne od 15 grudnia 2020 roku na PC na platformie Steam w cenie 53,99 złotych oraz na Nintendo Switch eShop w cenie $ 19,99 (około 74 złote).

W dniu pisania tego materiału gra jest dostępna ze zniżką 20% na Steam oraz 30% na konsoli Nintendo i kosztuje kolejno 43,19 złotych oraz $ 13.99 (około 52 złote).

Na tę chwilę gra jest dostępna jedynie w języku angielskim z napisami, jednak dodatkowe lokalizacje pojawią się już wkrótce, wraz z kolejnymi aktualizacjami.