17 sierpnia rozpoczęła się nietypowa akcja charytatywna. Wiele dużych firm chciało, by ich wizerunek znalazł się w jednej z najpopularniejszych w tym momencie gier – Fall Guys: Ultimate Knockout. W związku z tak dużym zainteresowaniem, deweloperzy produkcji stwierdzili, że można było by to wykorzystać w szczytnym celu. Kto wpłaci najwięcej, ten dostanie skórkę w grze. Wszystkie dochody kierowane były do organizacji Special Effect, która pomaga osobom niepełnosprawnym czerpać radość z grania w gry. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Wielka akcja właśnie się zakończyła, a zwycięzcami zostali: Ninja, Mr. Beast, G2 Esports oraz AimLab. Co za tym idzie? Do gry wprowadzone zostaną cztery nowe skórki z motywami przedstawiających wygranych. Deweloperzy przekazali informację na swoim oficjalnym koncie na portalu Twitter:


Zwycięzcy razem wpłacili aż milion dolarów na wspomnianą organizację Special Effect. Nie wiadomo na razie w jaki sposób nowe skiny będzie można dostać. Trzeba jednak przyznać, że pomysł na akcję był naprawdę trafiony.