Sony już jakiś czas temu, w ramach uczczenia 10. rocznicy usługi PlayStation Plus rozdało darmowy motyw dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Użytkownicy forów i grup internetowych donoszą, że producent podarował im również kody do sklepu PlayStation Store, doładowujące saldo o około 40 złotych. Wraz z bonem została dołączona również wiadomość dziękująca za korzystanie z usług. Źródło: Twitter

„Aby uczcić 10 lat PlayStation Plus, dodaliśmy środki w wysokości 10 funtów (w polskiej wersji jest to 40 zł) na Twoim koncie PlayStation Store. Dziękujemy za wybranie PlayStation Plus” - informuje komunikat.

Nie wiadomo, jakie trzeba spełnić wymogi, aby otrzymać prezent. Według doniesień graczy należy być po prostu stałym i aktywnym subskrybentem abonamentu, a sama nagroda najprawdopodobniej zostaje rozdana użytkownikom w losowy sposób. Warto więc sprawdzić, czy przyznano nam bon zakupowy od japońskiego giganta. Jeżeli otrzymaliśmy doładowanie, pojawi się odpowiedni komunikat w interfejsie konsoli. Można to również sprawdzić w aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne — PlayStation App.

Źródło: Sony, Twitter